Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia 24h

Biuro tłumaczeń Word-Perfect rozpoczęło swoją działalność na rynku w 1999 roku. Od tamtego czasu oferujemy profesjonalne tłumaczenia językowe niemalże z każdej branży. Chociaż nasze biuro mieści się w Lesznie, to nasze usługi kierujemy do osób z całej Polski.

 

Od początku nadrzędnym celem biura było wykonywanie tłumaczeń z zachowaniem najwyższej staranności językowej w połączeniu z profesjonalną i dyskretną obsługą, co zaprocentowało uznaniem naszych usług wśród licznego grona klientów. Biuro zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń w licznych kombinacjach językowych i ze szczególnym uwzględnieniem takich dziedzin jak prawo, ekonomia i medycyna. Wykonywane przez nas tłumaczenia przysięgłe są przygotowywane z zachowaniem wszystkich standardów Europejskiej Normy Tłumaczeniowej PN - EN 15038, która obliguje nas, między innymi, do poddawania tekstów korekcie wykonywanej przez innego tłumacza specjalistę.

 

Każdy pracujący w naszym biurze tłumacz języków obcych to profesjonalista w swojej branży. Dzięki temu mają Państwo pewność, że tłumaczone teksty, artykuły bądź dokumenty nie będą zawierały błędów merytorycznych. Dodatkowo nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego pomoże Państwu w przekładzie najważniejszych dokumentów.

 

 

mailing tłumaczenia przysięgłe

Instytut Jezykow Obcych ENTER
ul. Zielona 14, 64-100 Leszno
Tel./faks +48 65 529 95 33
Tel. kom. 609 59 59 80

info@instytutenter.pl