Egzamin FCE Gratis!

Little Globetrotter

Tłumaczenia przysięgłe

Instytut Języków Obcych ENTER funkcjonuje na rynku już od prawie 20 lat. Nieustanny rozwój, podnoszenie własnych kwalifikacji oraz dążenie do ciągłej innowacji sprawiły, że nasza szkoła językowa w Lesznie wyróżnia się wśród innych placówek na rynku.

Szkoła języków obcych - Leszno

Wiemy jak ważna jest znajomość języka obcego, dlatego przykładamy dużą wagę do sposobu nauczania naszych klientów. Oferowane przez nas kursy języków obcych w Lesznie kierowane są do wszystkich osób, która chcą nauczyć się komunikować po angielsku.

Proponujemy między innymi lekcje angielskiego dla dzieci, jak i kursy językowe dla dorosłych w Lesznie. Nasza szkoła wyróżnia się ciągłym doskonaleniem oraz wprowadzaniem nowych rozwiązań, które są odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów.

Oprócz nauczania języków obcych, Instytut Języków Obcych Enter to również profesjonalne biuro tłumaczeń w Lesznie, gdzie oferujemy najwyższą jakość tłumaczonych tekstów.

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do jakości prowadzonych przez nas kursów oraz zajęć. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić wszystkie jego oczekiwania, związane z nauką języka obcego. Nasza szkoła języka angielskiego to przede wszystkim lata doświadczenia w nauczaniu oraz wykwalifikowana kadra.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą, która mamy ogromną nadzieję, spotka się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem.

Instytut Jezykow Obcych ENTER
ul. Zielona 14, 64-100 Leszno
Tel./faks +48 65 529 95 33
Tel. kom. 609 59 59 80

info@instytutenter.pl