Egzamin FCE Gratis!

Little Globetrotter

Tłumaczenia przysięgłe

Szkoła językowa dla dzieci - Leszno

Nauka angielskiego będzie dużo prostsza, jeśli rozpocznie się ją od najmłodszych lat. Badania dowodzą, że dzieci znacznie szybciej przyswajają naukę języka obcego i znacznie łatwiej jest im poznawać nowe słownictwo. Coraz częściej rodzice są tego świadomi, więc zapewniają lekcje angielskiego dla dzieci, ponieważ jest to świetną inwestycją w ich przyszłość.

Nasza szkoła językowa w Lesznie oferuje nauczanie nie tylko angielskiego, ale również hiszpańskiego i niemieckiego, co jeszcze bardziej pozwala rozwijać umiejętności dziecka. Co ważne, obu języków można uczyć się jednocześnie w naszej szkole. Rodzic wybiera, który z nich ma być językiem dodatkowym, którego maluch uczy się w trakcie trwania całego kursu.

Prowadzony przez nas język hiszpański dla dzieci lub język niemiecki dla dzieci to propozycje dla maluchów już od 3 roku życia. Każdy rodzic może zapisać swoje dziecko na angielski od podstaw, a następnie rozszerzać naukę o kolejne zajęcia.

Staramy się, aby każdy z etapów kształcenia był dostosowany do potrzeb i wieku wszystkich uczestników kursów. Poprzez wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników naszego Instytutu oraz indywidualne podejście do klientów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu komfort i satysfakcję z osiąganych postępów w nauce.

Nasze przyjazne, a jednocześnie profesjonalne podejście do nauki angielskiego najmłodszych sprawia, że efekty są bardzo szybko widoczne.

 

Lekcje angielskiego dla dzieci – podział zajęć

Rodzice mogą zapisać swoje dziecko na lekcje angielskiego do naszego Instytutu w Lesznie w każdym wieku. Zajęcia prowadzone są w grupach uczniów w podobnym przedziale wiekowym, dzięki czemu możemy dopasować poziom nauczania do każdego z nich.

 

Oferujemy angielski dla dzieci:

  • maluchy 3-6 lat – Teddy Eddie
  • dzieci z klas 1-3 Szkoła Podstawowa - Little Globetrotter
  • dzieci z klas 4-6 Szkoła Podstawowa - The Incredible Five Team

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Little Globetrotter - 3-letni autorski program nauki języka angielskiego skierowany do uczniów w wieku 6-8 lat + język niemiecki lub hiszpański do wyboru

The Incredible Five Team – 3-letni kurs języka angielskiego na bazie podręcznika + język niemiecki lub hiszpański do wyboru

Staramy się aby każdy z etapów kształcenia był dostosowany do potrzeb i wieku wszystkich uczestników kursów.Poprzez wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników naszego Instytutu oraz indywidualne podejście do klientów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu komfort i zadowolenie podczas odbywania zajęć.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami, które mamy ogromną nadzieję, spotkają się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem.Instytut Języków Obcych ENTER

 

 

Instytut Jezykow Obcych ENTER
ul. Zielona 14, 64-100 Leszno
Tel./faks +48 65 529 95 33
Tel. kom. 609 59 59 80

info@instytutenter.pl