Egzamin FCE Gratis!

Little Globetrotter

Tłumaczenia przysięgłe

Rodzice mają bardzo duży wpływ na efektywną naukę języka oraz przyswajanie wiedzy przez swoje dziecko. Chociaż lekcje angielskiego dla dzieci odbywają się regularnie i są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, to jednak nie bez znaczenia pozostają również działania podejmowane przez opiekunów. Wierzymy, że Państwa udział oraz pomoc w nauce języka sprawi, że rezultaty będą jeszcze bardziej zadowalające.

 

Udana współpraca z rodzicami to dla nas priorytet. Bardzo zależy nam na systematycznym informowaniu Państwa o postępach w nauce dzieci. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji platformę LangLion, gdzie będzie można sprawdzić frekwencję na zajęciach oraz ocenę postępów w nauce. Dodatkowo dwa razy w roku przygotujemy dla Państwa raporty z pracy z dzieckiem, które uwzględniają:

  • wyniki w nauce
  • zachowanie podczas zajęć
  • zaangażowanie w naukę

 

Zapisując swoje dzieci na angielski do naszej szkoły, mają Państwo pewność, że pozostaniemy z Wami w stałym kontakcie.

 

Stawiamy na ciągłe utrwalanie wiedzy

Aby zwiększyć efektywność nauki, wprowadzamy system utrwalania wiedzy w formie:

  • zadań domowych
  • testów sprawdzających.

Zachęcamy Państwa do wspierania swoich dzieci w nauce oraz motywowania do wykonywania zadań również w domu.

 

Zadania domowe

Nauka angielskiego to również rozwiązywanie zadań domowych, które pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę oraz samodzielnie radzić sobie z poznanym na lekcjach materiałem

 

Testy sprawdzające

Raz w roku dzieci napiszą test podsumowujący ich pracę w danym roku szkolnym. Test będzie testem ustnym i pisemnym. Po trzecim roku nauki wszyscy uczniowie podejdą do prestiżowego EGZAMINU CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS YLE.

Dzięki temu będziecie mogli Państwo realnie sprawdzić, jakie rezultaty przynoszą oferowane przez nas lekcje angielskiego dla dzieci.

Instytut Jezykow Obcych ENTER
ul. Zielona 14, 64-100 Leszno
Tel./faks +48 65 529 95 33
Tel. kom. 609 59 59 80

info@instytutenter.pl