Szkoła językowa

Biuro tłumaczeń

Z roku na rok coraz więcej dzieci uczy się języka hiszpańskiego. Dlatego od września 2018 zagości u nas metoda COLORIN COLORADO autorski program nauczania języka hiszpańskiego Doroty Nieto-Kuczyńskiej oraz jej męża Davida Eduardo Nieto-Rasińskiego.

colorin colorado logo

Głównym założeniem metody COLORIN COLORADO jest zanurzenie dziecka w języku hiszpańskim i to już od pierwszej lekcji. Dziecko jest stymulowane do intuicyjnego rozumienia znaczeń w oparciu o kontekst, dzięki czemu rozwija swoje kompetencje językowe, rozumiane jako zdolność do rozumienia i samodzielnego poprawnego tworzenia komunikatów wcześniej nie napotkanych. Metoda wykorzystuje liczne reakcje językowe, które dziecko ma stosować już od pierwszej lekcji poprzez systematyczne wzbogacanie zasobu słów zgodnie z wprowadzanym materiałem. Dzieciom towarzyszom w tej drodze bohaterowie COLORIN COLORADO pochodzący z różnych krajów Ameryki Łacińskiej: Manolito, Bombilla, Candibot i Tornibot…. nic tylko się uczyć!!!:)

Metoda jest skierowana do dzieci z klas 1-5 szkoły podstawowej

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 609 59 59 80

Więcej o metodzie www.colorincolorado.pl

Planujemy przyszłość językową Twojego dziecka...

a

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

pop up enter