Teddy Eddie to autorskie zajęcia, w trakcie których dziecko poznaje język angielski poprzez zabawę w niewielkich grupach. Stymulowanie rozwoju, płynne przechodzenie na kolejne poziomy zaawansowania znajomości języka oraz kontynuację procesu nauczania – to wszystko gwarantujemy rodzicom dzieci, którzy zdecydują zapisać się do nas swoje potrzeby.

Nasza wykwalifikowana kadra zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku oraz na różnym stopniu rozwoju. Tak rozpoczęta nauka angielskiego sprawia, że dzieci dużo łatwiej oraz z większym entuzjazmem będą przyswajać nową wiedzę oraz słownictwo.

 

Teddy Eddie – co na kursie?

Już od czerwca rusza nabór na autorskie zajęcia, gdzie nauka odbywać będzie się w formie zabawy w niewielkich grupach. Gwarantujemy wielopoziomowy rozwój, płynne przejście na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania. Zaspokajamy dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym. Kurs zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka.

Więcej informacji o metodzie nauczania, grupach i kursie dostępne pod nr tel. 609 59 59 80

Instytut Jezykow Obcych ENTER
ul. Zielona 14, 64-100 Leszno
Tel./faks +48 65 529 95 33
Tel. kom. 609 59 59 80

info@instytutenter.pl