Biuro Tłumaczeń

Biuro zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń zwykłych i uwierzytelnionych w licznych kombinacjach językowych i ze szczególnym uwzględnieniem takich dziedzin jak prawo, ekonomia i medycyna.

Biuro tłumaczeń Word-Perfect rozpoczęło swoją działalność na rynku w 1999 roku. Od tamtego czasu oferujemy profesjonalne tłumaczenia językowe niemalże z każdej branży. Nasze biuro mieści się w Lesznie, ale obsługujemy Klientów z całej Polski.

Przykładamy szczególną wagę do staranności językowej każdego wykonywanego tłumaczenia. Zapewniamy również profesjonalną i dyskretną obsługę. Taka postawa zyskała aprobatę naszych Klientów, czego najlepszym dowodem jest fakt, że ich grono stale się powiększa. Wykonujemy tłumaczenia z i na różne języki obejmujące różne dziedziny, w tym prawo, ekonomię oraz medycynę. Wykonujemy też tłumaczenia przysięgłe zgodnie ze standardami Europejskiej Normy Tłumaczeniowej PN - EN 15038, obligującej m.in. do poddawania tekstów korekcie wykonywanej przez innego tłumacza specjalistę.

Każdy pracujący w naszym biurze tłumacz języków obcych to specjalista w swojej branży. Dzięki temu mają Państwo pewność, że tłumaczone teksty, artykuły bądź dokumenty nie będą zawierały błędów merytorycznych. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego, który przygotuje dla Was profesjonalne tłumaczenia ważnych dokumentów urzędowych.

Zapraszamy do współpracy.

Biuro Tłumaczeń Word-Perfect

 

a