JĘZYK HISZPAŃSKI DLA DZIECI

Nauka dzieci rządzi się swoimi prawami, dlatego kursy języka hiszpańskiego prowadzimy w oparciu o licencjonowany program Colorín Colorado. Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na niego? Ponieważ zasady, którymi się kieruje są bliskie naszemu podejściu do nauczania języków obcych. Bazuje on na zrównoważonym stymulowaniu wszystkich czynników językowych podzielonych na poszczególne metody zorganizowane w formie atrakcyjnych i angażujących aktywności.

JĘZYK HISZPAŃSKI DLA MŁODZIEŻY

Na naukę hiszpańskiego bardzo często decydują się osoby w wieku nastoletnim. Taka decyzja kierowana jest nie tylko niezwykłą popularnością tego języka, ale także chęcią podjęcia w przyszłości studiów z nim związanych, a także fakt, iż jest on coraz bardziej obecny w polskiej edukacji. Bierzemy pod uwagę wszystkie ewentualności, oferując kursy dopasowane właśnie do nich.

JĘZYK HISZPAŃSKI DLA DOROSŁYCH

Hiszpania i Ameryka Łacińska to niezwykle popularna i atrakcyjna destynacja turystyczna, co więcej, hiszpański to język bardzo obecny w szeroko pojętym biznesie. Osobom dorosłym chcącym rozpocząć, bądź kontynuować przygodę z językiem hiszpańskim, proponujemy kursy indywidualne. W przypadku tej grupy wiekowej, zajęcia w takim formacie pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów kształcenia.