jĘZYK NIEMIECKI DLA DZIECI

Wczesne dzieciństwo to najlepszy czas na naukę języka obcego. Wierzymy, że każda ścieżka rozwoju, również tego językowego, powinna być dobrze zaplanowana, aby przynosiła jak najlepsze efekty. Dlatego wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania, które pozwalają osiągać coraz wyższy poziom językowego wtajemniczenia. Nie inaczej jest w przypadku języka niemieckiego. W tym przypadku korzystamy z wieloletniego doświadczenia Goethe-Institute, który proponuje nauczanie języka w formie uniwersytetu dla dzieci.

Bez obaw! Podczas zajęć dzieci nie są zmuszane do wkuwania na pamięć nudnych formułek, wręcz przeciwnie. Barwne postacie prowadzą młodych słuchaczy przez ciekawe zadania, zachęcają do zadawania pytań, a przy okazji zapoznają z językiem obym, czyli po raz kolejny łączymy zabawę z nauką, włączając w to elementy gamifikacji.

Ceny kursów to 1x60 minut w tygodniu przez 30 spotkań, 179 złotych w 10 ratach
2x45 minut w tygodniu przez 60 spotkań, 299 złotych w 10 ratach

jĘZYK NIEMIECKI DLA MŁODZIEŻY

Język niemiecki tak dziś obecny w szkołach jest także często wybieranym kierunkiem studiów, warto więc zadbać o przynajmniej podstawową jego znajomość, lub o ugruntowanie i poszerzenie już posiadanej wiedzy i umiejętności. Oprócz nauki niemieckiego od podstaw, oferujemy między innymi kursy, które pomogą wam rozwinąć aktualny poziom i sukcesywnie awansować na kolejne.

jĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH

Na naukę języka niemieckiego wśród dorosłych wciąż nie brakuje chętnych, ciężko bowiem wyobrazić sobie realia biznesowe bez chociażby wspomnienia o Niemczech. Ze względu na bliskość tego kraju oraz jego potencjał turystyczno-gospodarczy, oferujemy kursy indywidualne, podczas których osiągniecie wspólnie ustalone z lektorem cele językowe.